• شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
  • شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
  • شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
خانه
منو
تماس

نشست روسای شرکتهای زیر مجموعه و مدیر عامل هلدنیگ پایاسامان پارس به ریاست معاونت توسعه ساختمان در شرکت ملی ساختمان

برچسب ها عمومی 
  تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰   تعداد بازدید : 120
نشست روسای شرکتهای زیر مجموعه و مدیر عامل هلدنیگ پایاسامان پارس به ریاست معاونت توسعه ساختمان در شرکت ملی ساختمان
آقای مهندس خواجه دلوئی اسفند ماه در جمع مدیران عامل هلدینگ پایاسامان پارس و شرکتهای زیر مجموعه، در بدو امر از مدیران شرکتهای هلدینگ تشکر کرده و سپس با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب فرمودند:

بنیاد در این دوره وظیفه حمایت از محرومین را بر عهده دارد و علاوه بر فعالیت و توسعه اقتصادی و رشد آن محرومیت زدایی باید در نظر گرفته شود. بنیاد رقیب بخش خصوصی نیست بلکه در جاهایی که بخش خصوصی امکان ورود ندارد، آن فضای خالی را پرکند. بنیاد در این زمینه الگو باشد.

در ادامه ایشان افزودند: سر لوحه کارها باید وفای به عهد باشد به هر قیمتی در مقابل کارفرما،در مقابل مردم در مقابل تک تک همکاران، بهره برداران، چرا که اگر وفای به عهد باشد برند اعتلا پیدا می کند و به قول مدیر عامل آزاد راه تهران شمال اگر تعامل خوب باشد شرکتهای بنیادی از شرکتهایی که تحت پوشش بنیاد نیستند برترند در آزاد راه تهران شمال خودمان را اثبات کردیم و در دیگر پروژه ها نیز می توانیم همین گونه باشیم تیم هلدینگ قوی از آدمهای کاربلد در شرکتهای زیر مجموعه تعریف شده است.

آقای مهندس خواجه دلوئی در ارتباط با ساختار هلدینگها با تاکید بر اینکه باید اصلاح ساختار هلدینگها انجام شود اظهار داشت: باید برند شرکتها برجسته تر شود و به کارهای کوچک وارد نشویم، پروژه های کنسرسیومی تعریف شود.

ایشان در ارتباط با بحث صدور خدمات فنی و مهندسی فرمودند : وارد شدن به عرصه صدور خدمات فنی و مهندسی نقش بسزایی درجذب سرمایه دارد و تشویق برای شرکتها در پی دارد که 10% سود سال آن شرکت در اختیار هلدینگ برای سرمایه در گردش در نظر گرفته شود و20% سود سال آن شرکت در اختیار هلدینگ برای تامین نیاز شرکتهای هلدینگ در نظر گرفته می شود.

در بحث صادرات شرکتها گروه بندی می شوند و رتبه 1 سوپر جایزه صادراتی می گیرد و تشویق برای شرکتها در پی دارد. البته باید پروژه سود آور باشد و حداقل ها را داشته باشد.

در هم افزایی های بنیاد از قدرت املاک استفاده کنیم و مشارکت کنیم.
آقای خواجه دلوئی افزود : برای تونل مترو ونک تا تجریش، شهرداری50% شریک می خواهد که می توانید ورود نمائید.

همچنین در ارتباط با بهره گیری از فناوریهای جدید اظهار داشتند: بحث تکنولوژی در اولویت است.( رو کش بتنی آزاد راه تهران شمال )
مدیریت زمان در اجرای طرحها بسیار مهم است (در کنار کیفیت) که باید در نظر گرفته شود.
اعضا غیر موظف هیئت مدیره که مدرک خود را برای رتبه بندی می گذارند دستور العمل جــهت پرداخت به آنها در حال تــهیه می باشد.
پالایش نیرو برای تربیت مدیر و مهندس خوب اقدام شود بگونه ای که آنها را بتوان برای هیئت مدیره در نظر گرفت.
بنیاد 450تا 440 بورسیه دکترا دارد که روی آنها بررسی و فکر شود و از آنها استفاده شود

ارسال نظر

دیدگاه