• شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
  • شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
  • شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
خانه
منو
تماس

معاون اول رئیس جمهور مرحله نخست پروژه فولاد سازی شرکت کاوه جنوب کیش شرکت ملی ساختمان با ظرفیت تولید سالانه 1,2 میلیون تن را افتتاح و از پروژه پالایشگاه بندرعباس نیز بازدید نمودند

برچسب ها پروژه ها 
  تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۲   تعداد بازدید : 55

وی از مجتمع فولاد کاوه جنوب کیش بعنوان یکی از بزرگترین سرمایه گذاری¬های بنیاد مستضعفان در حوزه صنایع مادر نام برد که با هدف محرومیت¬زدایی و اشتغال¬زایی در شهر بندرعباس و جنوب کشور در حال اجرا می¬باشد.

در جریان این سفر یک روزه، وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس بنیاد مستضعفان، استاندار هرمزگان و نماینده مجلس، معاون اول رئیس جمهوری را همراهی نمودند.
فاز اول فولادسازی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش دارای ظرفیت 1 میلیون و 200 هزار تن در سال است که به دست توانمند کارشناسان آموزش دیده بومی مورد بهره¬برداری قرار گرفته و شمش بلیت این کارخانه برای نخستین بار از خطوط ریخته¬گری بیرون آمد تا تلاش چندین ساله کارکنان این طرح بزرگ به ثمر بنشیند.
از نکات شاخص این پروژه بزرگ، مدیریت جهادی و شروع و خاتمه پروژه در دوران تحریم¬های غرب علیه ایران می¬باشد. گفتنی است معاون اول رئیس جمهور، آب¬شیرین¬کن شرکت فولاد کاوه جنوب کیش به ظرفیت 15 هزار متر مکعب در روز را نیز افتتاح کرد.

ارسال نظر

دیدگاه