• شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
  • شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
  • شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
خانه
منو
تماس

عملیات اجرائی پروژه سد عمارت

برچسب ها پروژه ها 
  تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۶   تعداد بازدید : 130
عملیات اجرائی پروژه سد عمارت
بازدید استاندار اردبیل، معاون عمرانی، مدیر عامل آب منطقه ای، فرماندار گرمی و نماینده گرمی در مورخ  26/09/1393 بازتاب وسیعی از عملکرد مطلوب پروژه در سطح استان و وزارت نیرو داشت و در ویژه برنامه های شبکه استانی اردبیل و شورای معاونین و اداری استاندار اردبیل بعنوان پیمانکار  نمونه استان مطرح گردید.

در جلسه های متعدد مدیر پروژه با استاندار و معاونین استانداری درخواست های پیاپی در خصوص حضور شرکت ملی ساختمان در سطح پروژه های دیگر استانی مطرح شد که نیازمند پیگیری جدی تری در حوزه استان جهت اخذ پروژه های دیگر می باشد.

گزارشی از جبهات کاری

سرریز: در این جبهه با بکارگیری 5 دستگاه دریل واگن و 12 دستگاه کمپرسی و 3 دستگاه بیل مکانیکی و لودر به طور مستمر سنگ برداری در دو شیفت کاری انجام می شود و در ماه گذشته نزدیک به 100.000 مترمکعب سنگ برداری و حمل صورت گرفته است.

ساختمان بهره برداری: سنگ برداری ساختمان بهره

برداری از جبهاتی است که با گشایش مالی انجام شده سنگ برداری آن مجددا آغاز گردید و به طور مستمر سنگ برداری در این جبهه با بکارگیری یک دستگاه دریل واگن و بلدوزر انجام می شود.

گالری دسترسی: حفاری گالری دسترسی با استقرار یک دستگاه جامبو دریل با نرم روزی 3 متر پیشروی در حال اجرا می باشد.

پرده آب بند ساحلی: حفاری مجدد گمانه های پرده آب بند ساحلی توسط شرکت ایرانیان تزریق پمپ با بکارگیری 5 دستگاه حفاری آغاز گردید و در آینده به تعداد دستگاهها افزوده خواهد شد. همچنین سنگ برداری پلت فرم پرده آب بند ساحلی نیز در حال اجرا می باشد.

جاده دسترسی قطعه 1 و 2: با توجه به فعالیت های انجام شده و اجرای اساس بیش از 6 کیلومتر از مسیر وجهت تسهیل تردد، اجرای عملیات آسفالت جاده دسترسی قطعه 2 آغاز گردید و تاکنون بیش از 5/2 کیلومتر از آن آسفالت گردیده است و مابقی نیز در حال اجرا می باشد.

جاده دسترسی قطعه 3: سنگ برداری جاده دسترسی قطعه 3 به دلیل عدم امکان انفجار توسط 2 دستگاه بیل مکانیکی در حال اجرا می باشد .این جاده یک رشته تونل به طول 250 متر نیز دارد که در ماه های آینده جهت حفاری بازگشایی خواهد شد.

و در پایان یادآور می شود انحراف آب رودخانه، خاکریزی فرازبند و حفاری جناحین از جمله فعالیت هایی است که امید است با برطرف شدن مشکلات از جمله رفع معارضین، عملیاتی گردند

ارسال نظر

دیدگاه