• شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
  • شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
  • شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
خانه
منو
تماس

دیدار با رئیس محترم بنیاد مستضعفان

برچسب ها عمومی 
  تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۰   تعداد بازدید : 134
دیدار با رئیس محترم بنیاد مستضعفان
روز دوشنبه مورخ 1398/09/11 جلسه ای در دفتر آقای مهندس فتاح رئیس بنیاد مستضعفان با حضور مدیر عامل هلدینگ پایاسامان پارس و مدیران عامل شرکتهای تابعه هلدینگ برگزار شد در این نشست آقای مهندس فتاح بر تکالیفی که بر عهده شرکتها می باشد تاکید نمودند.

همچنین با تاکید بر نقش هلدینگ پایاسامان پارس در اجرای پروژه های بنیاد مستضعفان فرمودند: در دوره جدید مدیریت بنیاد مستضعفان رابطه این نهاد انقلابی با گروه‌های جهادی تحول چشم گیر پیدا می‌کند.

رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به اینکه اتمام پروژه های نیمه تمام در اولویت می باشد افزودند : مطابق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و با سرعت گرفتن فرایند موجود آزاد راه تهران شمال افتتاح و در ده فجر به بهره برداری برسد، مسیر رفت قطعه 2 آزادراه تهران شمال انجام و ادامه اجرای پروژه ساختمان پلاسکو مطابق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته هر چه سریعتر صورت پذیرد.

آقای مهندس فتاح به طلب بنیاد از پروژه های ترمینال سلام و پروژه آزاد راه تهران شمال و نیروگاه برق و دریافت طلب به طریق تهاتر و اوراق و …. تقویت مدیریت مالی در این زمینه اشاره نمود.

آقای مهندس فتاح تاکید بر بورس شدن شرکتها را نیز در این جلسه مطرح و همچنین به شرکتها توصیه نمود: در اخذ کارهای مناسب با شان و ابعاد شرکت اقدام نمایند .

آقای مهندس فتاح با اشاره به اینکه همه بخش‌های بنیاد باید در خدمت محرومان و مستضعفان باشد، افزود: هر تلاشی در هر بخشی از بنیاد مستضعفان انجام می‌گیرد باید با نیت کمک به طبقه مستضعف جامعه باشد. اگر بنیاد فعالیت اقتصادی انجام می‌دهد؛ بدین معنا نیست که این بخش باید فارغ از مشکلات و مسائل مستضعفان باشد بلکه تقویت بخش اقتصادی باید در راستای تقویت بازوی اجتماعی بنیاد و در نتیجه کمک رسانی بهتر به محرومان باشد.

آقای مهندس فتاح ورود به پروژه هایی که هم کار اقتصادی شود و هم رفع محرومیت مثل آبرسانی در مناطق محروم روستایی را تاکید نمودند و اضافه کردند: در عرصه صدور خدمات فنی و مهندسی ورود به بازار امارات و عمان و عراق و ترکمنستان و افغانستان و سوریه را نیز در راس کار قرار دهند.

آقای مهندس فتاح با اشاره به نگرانی وضع معيشتى و بحران اقتصادى مردم که در این روزها وجود دارد افزود : پرداخت بموقع حقوق کارکنان و کارگران را در اولویت قراردهید.

همچنین افزودند کارگاههای پروژه های بنیاد مستضعفان از نظر آراستگی، اقامه نماز و تدین افراد الگو باشند.

قابلیت اعتماد و احساس مسئولیت به کارفرما این موضوع را می‌رساند شما برای کارتان ارزش قائل هستید و همواره نسبت به پروژه‌ها و انجام صحیح و به موقع کارها احساس مسئولیت دارید پس .اعتماد نزد کارفرمایان را بوجود آورید.

هم افزایی و تعامل بیشتری با سازمان اموال و املاک و فولاد کاوه معدنی پارس داشته باشید.

در این نشست مدیر عامل هلدینگ پایا سامان پارس پیشنهاد هلدینگ جهت عدم دریافت بخشی از سود به منظور تقویت بنیه مالی شرکتها را عنوان نمودند

آقای مهندس فتاح در انتهای این جلسه انجام کارهای کوچک محرومیت زدایی همزمان با اجرای پروژه ها و منظور نمودن بحساب سهم سود شرکتها را عنوان نمودند .

ارسال نظر

دیدگاه