• شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
  • شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
  • شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
خانه
منو
تماس

حضور درچهارمین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته

برچسب ها عمومی 
  تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۳۰   تعداد بازدید : 122

افتتاح چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته از معتبر ترین نمایشگاههای تخصصی کشور با بیش از 200 شرکت داخلی و خارجی فعال و معتبر در حوزه های مختلف حمل ونقل با حضور وزیر راه و شهر سازی از روز 98/09/26به مدت سه روز در مصلای تهران برگزار شد.

وزیر راه شهرسازی با حضور در مصلای امام خمینی چهارمین نماشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته را افتتاح کرد که محلی برای گفتمان بخش دولتی و خصوصی برای بهبود شرایط حمل و نقل است .

در این مراسم معاون حمل نقل وزیر راه و شهر سازی، مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور ، مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی ، معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی و جمعی دیگر از مسئولان وزارت راه حضور داشتند.

براساس اين گزارش مجموعه های هلدینگ تابعه بنیاد مستضعفان در این نمایشگاه حضور یافتند. در روز نخست این رویداد جناب آقای اسلامی وزیر راه و شهر سازی از غرفه ها بازدید نمودند و از دستاوردها و شرکتهای تابعه این هلدینگ از جمله شرکت ملی ساختمان بازدید نمودند .

آقای مهندس اصیلی مدیر عامل شرکت ملی ساختمان به همراه معاونین و مدیران از نمایشگاه و غرفه شرکت ملی ساختمان بازدید نمودند.

غرفه شرکت آزاد راه تهران –شمال همزمان با برگزاری نمایشگاه از تاریخ ۲۴ تا ۲۶ اذر ۱۳۹۸ دایر و به معرفی آخرین دستاورد‌های شرکت آزادراه تهران – شمال در پیچیده‌ترین پروژه راه سازی کشور پرداخت. برگزاری نشست‌های تخصصی با موضوعاتی، چون روسازی بتنی، حایل‌ها و دیوارها، تجهیزات ایمنی راه و تونل و ساخت تونل از جمله برنامه‌های غرفه شرکت آزادراه تهران –شمال در چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته بود.وزیر راه و شهر سازی در خصوص زمان افتتاح ازاد راه تهران –شمال افزود : بیش از سه هزار نفر در دو شیفیت طولانی با انجام کار طاقت فرسا در حال تلاش برای افتتاح این پروژه هستند که انشاءالله تا دهه فجر این پروژه افتتاح خواهد شد.

این نمايشگاه فرصتی بود تا دستاوردها و توانمنديهاي بنیاد مستضعفان و هلدینگ پایاسامان پارس در رشته هاي مختلف ارزیابی و نسبت به قابليتها و ظرفيتهاي این سازمان بزرگ کشور ایمان پیدا کرد

در طول مدت نمايشگاه، مسئولین مستقر در نمایشگاه پاسخگوی مراجعين بوده و به معرفي هرچه بيشتر جنبه هاي فني و اجرايي پروژه های شرکت ملی ساختمان پرداختند

ارسال نظر

دیدگاه