• شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
  • شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
  • شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
خانه
منو
تماس

بازدید وزیر محترم نیرو از پروژه سد عمارت شرکت ملی ساختمان

برچسب ها پروژه ها 
  تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۱   تعداد بازدید : 127

روز دوشنبه مورخ 13/7/94وزیر نیرو آقای مهندس چیت چیان به همراه معاون وزیر نیرو آقای مهندس میدانی و مدیر عامل شرکت توسعه منابع آب ایران آقای مهندس حاج رسولیها و تیم مشاوران مرزی وزارت نیرو از کارگاره سد مخزنی عمارت بازدید نمودند.

در این بازدید که به منظور پایش عملکرد اجرایی در سال جاری صورت گرفته بود مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اردبیل آقای مهندس نجفیان و مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران آقای مهندس چیت چیان را همراهی نمودند.

مدیرعامل شرکت ملی ساختمان آقای مهندس اصیلی گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط شرکت ملی ساختمان ظرف چند ماه گذشته جهت تحقق اهداف ترسیم شده ارائه نمودند.

کارفرمای پروژه آقای مهندس نجفیان ضمن اشاره به اینکه شرکت ملی ساختمان در طی ماههای اخیر که اعتبار پروژه تامین گردید کارکرد خود را حداقل 5 برابر افزایش داده از عملکرد خوب شرکت ملی ساختمان ابراز رضایت نمود.

همچنین در جلسه مشترک پس از ارائه گزارش توسط مهندسین مشاور بند آب در خصوص پیشرفت پروژه و عملکرد صورت گرفته در طول سال جاری آقای مهندس اصیلی راهکارهایی را جهت تسریع انجام کار و حل مشکلات قراردادی فی مابین ارائه نمودندو وزیر محترم نیرو جهت حل و فصل مسائل قراردادی شرکت قول مساعد داده و در اینخصوص به کارفرما و مشاور پروژه توصیه های لازم را نمودند

در خاتمه از تلاشها و زحمات مدیران و مسئولین پروژه قدردانی بعمل آمد و ابراز امیدواری نمودند تا با تلاش و همت مسئولین پروژه شاهد پیشرفت های چشمگیری در پروژه باشیم.

با احداث این سد بیش از 12 هزار هکتار از اراضی پایاب این سد زیرپوشش آبیاری مدرن قرار گرفته و تولید محصولات کشاورزی نیز افزایش می یابد با ترزیق منابع اعتباری در سال جاری عملیات احداث سد عمارت با بهر ه گیری از توان علمی و فنی متخصصان کشورمان در شرکت ملی ساختمان در حال انجام است که انتظار می رود این سد بزرگ خاکی شمال غربی کشور ظرف سه سال آینده تکمیل و به بهره برداری برسد.

ارسال نظر

دیدگاه