• شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
  • شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
  • شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
خانه
منو
تماس

افتتاح مسیر رفت منطقه 2 آزادراه تهران شمال با حضور رئیس جمهور

برچسب ها پروژه ها 
  تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۴/۱۵   تعداد بازدید : 393

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی ساختمان ، قطعه جدید آزادراه تهران ـ شمال ‌با حضور رئیس‌ جمهور، وزیر راه و شهرسازی و رئیس بنیاد مستضعفان در مسیر رفت منطقه ۲ آزادراه تهران ـ شمال به طول ۲۲ کیلومتر پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۲ افتتاح شد.

در این مسیر 17 رشته تونل و 9 دستگاه پل به طول 19.7 کیلومتر احداث شده است. برای احداث مسیر رفت منطقه 2 آزادراه تهران ـ شمال، به ارزش روز، 17 هزار میلیارد تومان هزینه شده است. کاهش وقوع سوانح جاده‌ای و صرفه‌جویی سالانه 12.5 میلیون لیتر در مصرف سوخت بخشی از مزایای این مسیر است.

مسیر رفت منطقه ۲ آزادراه تهران-شمال، دوآب شهرستانک در استان البرز را به پل زنگوله در استان مازندران متصل می کند و با بهره برداری از آن، ۳۰ دقیقه از زمان سفر کاسته می‌شود.

خدای را سپاس که با همت بلند و والای همکاران، این مسیر به اتمام رسید و برگ زرین دیگری بر افتخارات تلاشگران عرصه آبادانی ایران اسلامی به خصوص   شرکت ملی ساختمان  افزون گردید.

با تقدیم بهترین شادباشها و به پاس زحمات ارزشمند مدیر عامل محترم شرکت ، اعضای محترم هیئت مدیره شرکت و شما همکاران ارجمند علی الخصوص مدیرمحترم دپارتمان راه  و سرپرست محترم کارگاه منطقه

در همین راستا مدیر عامل شرکت ملی ساختمان از رئیس بنیاد مستضعفان و وزیر راه و شهرسازی لوح تقدیر دریافت نمودند.


ارسال نظر

دیدگاه