• شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
  • شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
  • شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
خانه
منو
تماس

آئین بهره برداری و گشایش پروژه کمربندی نسیم شمال قزوین (فاز2)

برچسب ها پروژه ها 
  تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۹   تعداد بازدید : 123

پروژه کمربندی نسیم شمال قزوین جهت ارتقای کیفیت تردد وسایل نقلیه سبک و سنگین و کاهش هزینه­های سالانه مرمت و لکه­گیری آسفالت، به طول 4.6 کیلومتر در مورخ 25/02/1399 با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد ریال آغاز گردید.

به همت مدیران، کارشناسان و کارگران زحمت­کش شرکت ملی ساختمان و همه عوامل پروژه و با استفاده از توان فنی و مهندسی و برنامه­ ریزی­های انجام شده و انجام عملیات اجرایی شبانه­ روزی فاز 1 پروژه در مورخ 26/08/1399 و فاز 2 در مورخ 26/09/1400 به بهره­برداری رسید.

آئین بهره­ برداری و گشایش فاز 2 پروژه از تقاطع تاکستان تا میدان خلیج فارس به طول 2 هزار و 800 متر همزمان با روز ملی حمل و نقل و رانندگان باحضور سید عبدالحمید بهشتی روی مدیرعامل شرکت ملی ساختمان و بهنام خواجه­ وند مدیر پروژه برگزار گردید.

این مراسم با حضور مسئولین محترم استانی و شهری قزوین از جمله آیت­الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، محمد­مهدی اعلایی استاندار قزوین، فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، سردار رفیعی­آتانی فرمانده سپاه، محمد شفیعی فرماندار قزوین، مهدی رجحانی معاون فنی استاندار، مهدی صباغی شهردار قزوین، فرج­اله فصیحی رامندی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، معاون فنی و عمرانی و معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین برگزار گردید.

 

ارسال نظر

دیدگاه