• شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
  • شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
  • شرکت ملی ساختمان، پیشرو در عمران و آبادانی کشور
خانه
منو
تماس

شرکت ملی ساختمان در یک نگاه

تاریخچه:

شرکت ملی ساختمان (سهامی خاص) در تاریخ 1337/09/17 و با شماره 6489 در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسیده است.
این شرکت از بدو تاسیس با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب و با بکارگیری تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته موفق شد تا گامهای مهمی در آبادانی کشور بردارد و تا کنون در زمینه  های مختلف از جمله : راه آهن، تونل، سد، کارخانه سیمان، نیروگاه، خطوط انتقال گاز و نفت، مجتمع های مسکونی و سایر رشته های عمرانی فعالیت داشته و تمامی موارد را با رضایت کارفرمایان با موفقیت به انجام رسانید است.
شرکت ملی ساختمان فعالیت درعرضه های پیمانکاری عمومی و مشارکت در سرمایه گذاری، احداث و بهره برداری از پروژه های بزرگ حوزه های عمرانی (حمل و نقل، ساختمان، سازه های آب و …) انرژی و آب را از طریق مدیریت این فعالیت ها و توسعه شبکه ای از شرکتهای همکار تامین کننده مالی، مهندسی، تدارکات، احداث و بهره مندی برگزیده است. در حال حاضر نیز با پشتوانه نیم قرن تجربه پربار و امکانات عظیم در اجرای طرحها و پروژه های ملی و با مشارکت در طرحهای بین المللی و ضمن بهره مندی از مجموعه ای متشکل از افراد متعهد توانمند و نیز با توسعه قابلیت ها و همکاری با شرکتهای معتبر داخلی و خارجی به عنوان پیمانکار عمومی در اجرای پروژه های EPC، آمادگی دارد به مثابه بازوئی توانمند در اجرای پروژه های بزرگ گام بردارد.

ماموریت:

شرکت ملی ساختمان فعالیت در عرصه های پیمانکاری عمومی و مشارکت در سرمایه گذاری، احداث و بهره برداری از پروژه های بزرگ حوزه های عمرانی(حمل و نقل،ساختمان و سازه های آبی و…) انرژی و آب را از طریق مدیریت این فعالیت ها و توسعه شبکه ای از شرکت های همکار تامین کننده مالی، مهندسی، تدارکات، احداث و بهره برداری برگزیده است.

چشم انداز:

با ساخت و سازهای عالی برای مشتریان ایجاد مشاغل رضایت بخش برای افراد و کسب بازدهی منصفانه از ارزشی که ارایه می دهیم خوشنام ترین شرکت  پیمانکاری در صنعت و جز یکصد شرکت برتر ایران در ارزیابی ۱۰۰ imi باشیم.

استراتژی شرکت :
  • باقی ماندن بعنوان برترین شرکت از هلدینگ پایا سامان پارس
  • تبدیل شدن به یکی از سه شرکت برتر بنیاد
  • تبدیل شدن به یکی از 10 شرکت برتر عمرانی کشور
  • ایجاد اعتماد درکارفرمایان و بهبود میزان رضایتمندی آنان